Nowości

Prezentacja wykonanych zleceń / produkty / fotorelacje / grafika

Rekwizyty reklamowe

Przygotowałem dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej rekwizyty reklamowe: koszulki, torby, ołówki, długopisy, linijki w związku z kampanią Bilingua.

Smycze reklamowe Opole

Wykonałem dla Bractwa Suzuki smycze reklamowe w związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego. Smycze reklamowe Opole z indywidualnym nadrukiem.

Gadżety reklamowe

Z okazji odbywającego się wydarzenia Sommercamp 2017 wykonałem gadżety reklamowe: kartki pocztowe, notesy, długopisy i baner.

Projekt i druk planów zajęć

Kolejne zlecenie dla dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim i Miro Deutsche Fußballschule. Projekt i druk planów zajęć.

Flagi reklamowe

Wykonałem flagi reklamowe dla TSKNiemców i Miro Deutsche Fußballschule . Chorągiewki reklamowe z indywidualnym nadrukiem wraz z patyczkiem.

Ulotki i plakaty

Przygotowałem dla Samorządowego Ośrodka Kultury w Komprachcicach ulotki i plakaty wykorzystane w projekcie „Walczymy szydełkiem nie mieczem”.

Broszura reklamowa

Kolejne zlecenie dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej (http://haus.pl/). Projekt graficzny, wydruk i wykonanie zdjęć do ulotki „ŚLADAMI REFORMACJI NA ŚLĄSKU“.

Linijka z nadrukiem

Nowy produkty – linijki reklamowe wykonane dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (http://skgd.pl/).

Długopis z nadrukiem

Miałem przyjemność wykonać długopis z nadrukiem dla Wochenblatt. pl –
Długopisy grawerowane z indywidualnym nadrukiem. Projekt i wykonanie.

Ulotki plakaty reklamowe

Pomagałem przy projektowaniu plakatów i ulotek dla Institut für Auslandsbeziehungen. Ulotki plakaty reklamowe promowały imprezę Mówimy nie stereotypom.

Torba reklamowa

Wykonałem torby reklamowe dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim. Torba reklamowa została wykorzystana do promowania TSKN.

Naprawa zdjęć

Renowacja zdjęcia przedstawiającego żołnierza wojsk Austriackich. Na poszczególnych zdjęciach przestawiony każdy etap naprawy zdjęć.

Koszulka z nadrukiem

Wykonałem koszulki z nadrukiem dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców. Koszulka z nadrukiem została wykorzystana do promowania imprezy TSKN.

Broszura reklamowa

Wykonałem broszurę reklamową dla SOK w Komprachcicach. broszura reklamowa został wykorzystany do promowania zajęć, imprez jakie odbyły się w I kwartale.

Notes z nadrukiem

Wykonałem notesy reklamowe dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców. Notes z nadrukiem został wykorzystany do promowania TSKN.

Torba bawełniana

Torba bawełniana z nadrukiem została wykonana na zlecenie TSKN (skgd.pl). Torby zostały wykorzystane w Konkursie Recytatorskim „Jugend trägt Gedichte vor“-„Młodzież recytuje poezję”.