Nowości

Prezentacja wykonanych zleceń / produkty / fotorelacje / grafika

Ozdoby świąteczne z filcu

Ozdoby świąteczne wykonane z filcu. Możliwość wycięcia każdego kształtu według przesłanego projektu lub z wykonanym przez nas. Filc dostępny w wielu kolorach.

Ozdoby świąteczne z drzewa

Nowy nabytek ploter laserowy i pierwsze prace to ozdoby świąteczne z drzewa wykonane ze względu na zbliżające się Boże Narodzenie. Ozdoby wykonane ze sklejki z dowolnym kształtem. Polecam.

Zaproszenia i odnowa loga

Na obchody 25-lecia działalności Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej miałem przyjemność odnowić logo z uwagi na słabą jakością. Także wykonałem zaproszenie wraz z projektem.

Katalog – statut

Przygotowałem do druku (formatowanie tekstu, projekt okładki) katalog – statut w formie dwustronnej książki PL / DE. Materiał ten wydrukowałem dla TSKN.

Rekwizyty reklamowe

Przygotowałem dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej rekwizyty reklamowe: koszulki, torby, ołówki, długopisy, linijki w związku z kampanią Bilingua.

Teczki ofertowe

Kolejny klient zadowolony w tym przypadku Poseł na Sejm Ryszard Galla dla którego wykonałem teczki ofertowe wraz z projektem graficznym.

Smycze reklamowe Opole

Wykonałem dla Bractwa Suzuki smycze reklamowe w związku z rozpoczęciem sezonu motocyklowego. Smycze reklamowe Opole z indywidualnym nadrukiem.

Gadżety reklamowe

Z okazji odbywającego się wydarzenia Sommercamp 2017 wykonałem gadżety reklamowe: kartki pocztowe, notesy, długopisy i baner.

Projekt i druk planów zajęć

Kolejne zlecenie dla dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim i Miro Deutsche Fußballschule. Projekt i druk planów zajęć.

Flagi reklamowe

Wykonałem flagi reklamowe dla TSKNiemców i Miro Deutsche Fußballschule . Chorągiewki reklamowe z indywidualnym nadrukiem wraz z patyczkiem.

Ulotki i plakaty

Przygotowałem dla Samorządowego Ośrodka Kultury w Komprachcicach ulotki i plakaty wykorzystane w projekcie „Walczymy szydełkiem nie mieczem”.

Broszura reklamowa

Kolejne zlecenie dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej (http://haus.pl/). Projekt graficzny, wydruk i wykonanie zdjęć do ulotki „ŚLADAMI REFORMACJI NA ŚLĄSKU“.

Linijka z nadrukiem

Nowy produkty – linijki reklamowe wykonane dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (http://skgd.pl/).

Długopis z nadrukiem

Miałem przyjemność wykonać długopis z nadrukiem dla Wochenblatt. pl –
Długopisy grawerowane z indywidualnym nadrukiem. Projekt i wykonanie.

Strona WWW – CBJE.pl

Miałem przyjemność wykonać stronę www dla Polsko-Niemieckiego Centrum Bibliotek, Mediów, Kultury i Badań Naukowych im. Josepha von Eichendorffa CBJE.PL. Jednocześnie polecam odwiedziny i zapisanie się jako czytelnik.

Katalogi szyte

Zaprojektowałem i wykonałem katalogi szyte dla Samorządowego Ośrodka Kultury w Komprachcicach (sokkomprachcice.pl). Ten katalog szyty jest kwartalnikiem z informacjami jakie wydarzenia odbyły się w Ośrodku Kultury.