Kalendarz biurkowy

Nowy klient – Herzteam Intensivpflege i nowy produkt kalendarz biurkowy piramidka z pełnym zadrukiem. Dodatkowo spersonalizowane miesiące.

Podstawka na telefon

Kolejne zlecenia dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim. Tym razem podstawka na telefon ze składanym uchwytem w różnych kolorach.

Pinsy zalewane żywicą

Nowe zlecenie pinsy zalewane żywicą dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (http://skgd.pl/).

Puzzle z nadrukiem

Nowy produkt jak i prezent puzzle z nadrukiem w formacie A4. Wykonane dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach projektu zapomnianedziedzictwo.

Powerbank z grawerem

Powerbanki z grawerem wykonane dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (http://skgd.pl/). Powerbank wykorzystany jako nagrody w konkursach promujących TSKN.

Ozdoby wielkanocne z drzewa

Ozdoby wielkanocne wykonane ze sklejki 3 mm z możliwością grawerowania. Wycinane ploterem cnc w dowolnym kształtem. Ozdoby wielkanocne z drzewa z indywidualnym grawerem.

Ozdoby świąteczne z filcu

Ozdoby świąteczne wykonane z filcu. Możliwość wycięcia każdego kształtu według przesłanego projektu lub z wykonanym przez nas. Filc dostępny w wielu kolorach.

Ozdoby świąteczne z drzewa

Nowy nabytek ploter laserowy i pierwsze prace to ozdoby świąteczne z drzewa wykonane ze względu na zbliżające się Boże Narodzenie. Ozdoby wykonane ze sklejki z dowolnym kształtem. Polecam.

Zaproszenia i odnowa loga

Na obchody 25-lecia działalności Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej miałem przyjemność odnowić logo z uwagi na słabą jakością. Także wykonałem zaproszenie wraz z projektem.

Katalog – statut

Przygotowałem do druku (formatowanie tekstu, projekt okładki) katalog – statut w formie dwustronnej książki PL / DE. Materiał ten wydrukowałem dla TSKN.

Ulotki składane

Ulotki składane przygotowany dla Verband der deutschen sozial-kulturellen Gesellschaften in Polen (http://www.vdg.pl/). Są to legitymacje członkowskie promujące projekt “Kocham mówić po niemiecku”.

Pendrivy reklamowe

Pendrivy reklamowe wykonane dla Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim (http://skgd.pl/). Pendrivey wykorzystane jako nagrody w konkursach promujących TSKN.

Rekwizyty reklamowe

Przygotowałem dla Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej rekwizyty reklamowe: koszulki, torby, ołówki, długopisy, linijki w związku z kampanią Bilingua.

Renowacja starych fotografii

Renowacja starych fotografii poprzez zeskanowanie, usunięcie zgięć, przebarwień i ożywienie poprzez dodanie koloru. Możliwości: naprawa fotografii, powiększanie zdjęć, usuwanie plam / przebarwień, zagięć, pieczątek.

Katalogi reklamowe

Przygotowałem katalogi reklamowe z okazji 25-lecia Zespołu Śpiewaczy “Heimatmelodie” Walce na zlecenie Gminnego Ośrodka Kultury w Walcach (www.gokwalce.pl) i Gminy Walce (www.walce.pl).

Teczki ofertowe

Kolejny klient zadowolony w tym przypadku Poseł na Sejm Ryszard Galla dla którego wykonałem teczki ofertowe wraz z projektem graficznym.